TOP 5 PSYCHOLOGICKÉ TRIKY

Vitajte na novom článku na našej stránke.Hovorí sa, že človek, ktorý sa zaoberá psychológiou dokáže za niekoľko sekúnd spoznať našu povahu a veľa iných vecí.5 veľmi ľahkých ale za to účinných trikov vám ukážem v tomto článku.

INFORMÁCIE

Keď potrebujete získať nejaké informácie od druhého.Keď niekomu položíte otázku a máte pocit, že vám klame alebo vám nehovorí úplne všetko, tak s ním udržujte dlhý, očný kontakt a buďte ticho. Dlhý a tichý pohľad spôsobí, že sa bude cítiť nepríjemne a urobí všetko preto aby túto trápnu chvíľku niako prerušil.Týmto spôsobom dostanete odpoveď takmer okamžite.

SÚHLAS

Príjmať niekoho aby s vami súhlasil.Keď chcete niekoho prijať aby s vami súhlasil,tak počas toho veľa kývajte hlavou ale nemusí to súhlasiť na všetkých, ale kývanie hlavou vyvoláva dojem, že viete o čom rozprávate a že ste z toho nadšený. Ľudia potom budú veriť,že to čo rozprávate je pravda

JEDLO

Povedzme že robíte párty a skupina ľudí sa tam začne hádať, začína to byť troška ostré, čo by ste mali urobiť? Je to úplne jednoduché dajte im nejaké jedlo, jedenie ma teda ukľudňujúci účinok a každý miluje chutné občerstvenie a podvedomé budú šťastní a komfortnejší. Dať im jedlo by mohlo prerušiť hádku.

KLAMSTVO

Ako spoznať, že niekto klame. Toto vás s najväčšou pravdepodobnosťou dosť prekvapí. Všetci ste asi počuli, že niekto klame keď sa vyhýba očnému kontaktu, keď je nervózny a tak ďalej. Niekto vám však pravdepodobne klame keď vynecháva takzvané zmyslové detaily. Ľudia vám budú vysvetľovať ako niečo znelo, voňalo, vypadalo alebo ako to na nich pôsobilo a to je často dôležitá časť príbehu. Pokiaľ niekto klame tak také detaily vynecháva.

KAMEŇ, PAPIER, NOŽNICE

Ako za každých okolností vyhrať kameň, papier, nožnice. Asi každý z nás hral túto hru, možno hráte tu hru , keď sa niekomu nechce niečo urobiť a vy sa musíte rozhodnúť kto to urobí. Mám pre vás jedlo malé tajomstvo, ktoré vám pravdepodobne pomôže vyhrať, aby ste nemuseli robiť to čo nechcete. Tesne pred tým ako začnete hrať spýtajte sa súpera otázku a hneď za tým povedzte kameň, papier, nožnice. Váš súper si s najväčšou pravdepodobnosťou vyberie nožnice. Vyskúšajte to a napíšte nám či ste vyhrali.

close

🕶Informácie, ktoré inde nezoženieš

Uvoľni sa a prečítaj si naše tipy triky kde inde nenájdeš. Prihlás sa a dostávaj najnovšie novinky priamo od nás do tvojej schránky 😉

Nikdy vám nebudeme posielať spam ani zdieľať vašu e-mailovú adresu.
Zistite viac v našom [link]Privacy Policy[/link].

Odporúčané články

Pridaj komentár