Ponúkame vám zoznam TOP 4 albumov z roku 2021, ktoré sú plné skvelých, chytľavých hitov a stojí za to si ich vypočuť!

ADELE – 30

Každý z nás pri vypočutí čo i len jednej pesničky z tohto albumu si vytvorí svoj vlastný názor. O to asi Adele aj išlo. Avšak keď sa zamyslíme nad textami, môžeme len polemizovať o tom, či je to jej najosobnejší album alebo skôr zoznam najdepresívnejších pesničiek na hudobnom trhu. 30 znamená vek, v ktorom písala svoje texty, podobne ako aj predošlé albumy s názvami „25“, „21“, „19“.     

Album vyšiel 19. novembra 2021 a zožal obrovský úspech po celom svete.

Odporúčame si vypočuť : 

STRANGERS BY NATURE   

EASY ON ME

OH MY GOT

WOMAN LIKE ME

TO BE LOVED

CAN I GET IT

 

THE WEEKND – DAWN FM

Ďalším z podarených albumov je aj v poradí piaty album The Weeknd-a, vlastným menom aj Abela Tesfayeho. Stačí sa len započúvať do jeho noviniek a hneď zistíte, že je to stále jeden a ten istý The Weeknd. Spev, hlas, melódia, jednoducho typický on. Tento album je jeho najpremyslenejší, najmelodickejší a možno do budúcna aj najpočúvanejší album v histórii jeho albumov. 

Album vyšiel 19. novembra 2021 a zožal obrovský úspech po celom svete.

Odporúčame si vypočuť : 

DAWN FM

GASOLINE

HOW DO I MAKE YOU LOVE ME?

SACRIFICE

OUT OF TIME

STARRY EYES

ED SHEERAN – = (EQUALS)

Na vydanie tohto, v poradí už štvrtého albumu od známej popovej hviezdy, Eda Sheerana, sa tešil snáď každý, kto si jeho tvorbu aspoň z času na čas pustí. A predsa sa mu tom v  minulom roku to veľmi skvelo podarilo! Spolu 14 piesní sa nachádza v najnovšom albume = . Ed prežíva veľmi spokojné obdobie, čo môžeme cítiť z tvorby ale aj vystupovania a zverejňovania súkromia. V minulom roku sa rozrástla jeho rodina o dcéru Lyru. Skromne môžeme tvrdiť, že aj to je dôvodom, prečo prežíva najlepšie chvíle svojho života.

Album vyšiel 29. októbra 2021 a zožal obrovský úspech po celom svete.

Odporúčame si vypočuť : 

SHIVERS

TIDES

BAD HABITS

OVERPASS GRAFFITI

FIRST TIMES

COLLIDE

OLIVIA RODRIGO – SOUR

Pre väčšinu z nás neznáme meno, avšak tí, ktorí používajú Tik-Tok určite vedia o kom budeme hovoriť. Olivia Rodrigo je osemnásťročná americká speváčka, ktorá sa preslávila nielen účinkovaním v High School musical ale momentálne prevažne na Tik-Tok platforme svojim singlom ktorý nesie názov Drivers license. Jej debutový album s názvom Sour je plný piesní o rozchode, spolu s lekciami o dôvere, neistote, úzkosti a iných psychických problémoch, s ktorými si veľa ľudí vie len veľmi ťažko poradiť. V jej piesňach sa v dnešnej dobe nájde mnoho mladých ľudí.

Album vyšiel 21. mája 2021 a zožal obrovský úspech po celom svete.

Odporúčame si vypočuť : 

BRUTAL

DEJA VU

DRIVERS LICENSE

GOOD 4 U

HAPPIER

ENOUGH FOR YOU 

Odporúčané články

Pridaj komentár