Sme internetová stránka, ktorá píše o rôznych sférach, témach a problémoch každodenného života. Rady vám pomôžeme a poskytneme rady. Sme mladé ženy z Obchodnej akadémie, ktoré chcú kúskom seba, svojimi myšlienkami prispieť ostatným ľuďom, ktorí vyhľadávajú pomoc.

Romana


Čaute! Som jedna z členiek nášho blogu. Moje záujmy sú šport, knihy, prechádzky, filmy a seriály. Milujem turistiku a výlety, kde môžem zažiť nové dobrodružstvá a poprípade stretnúť nových ľudí. 🙂 Budem sa snažiť ponúknuť rôzne rady z rôznych sfér, najmä tipy na výlety, či už po Slovensku alebo po svete. Taktiež sa veľmi zaujímam o skin-care a self-care, takže vám časom poviem aký je môj obľúbený SPF krém, či retinoid. Priblížim vám aké filmy, seriály a hudobné skladby trendujú, aká móda je v popredí, moje objavy či už turistické, módne alebo kde sa oplatí najesť.

Aneta

Ahojte! Volám sa Aneta a aj ja patrím do nášho tímu LovinLovin. Môj voľný čas mimo školy a iných povinností rada trávim s rodinou a priateľmi, kľudne na prechádzke, v kaviarni či len tak oddychovo v obývačke s čajom. Taktiež si rada často pozriem kvalitný film či seriál. Veľmi rada varím a pečiem rôzne dobroty, avšak jedine keď mi do toho nikto nevstupuje a nemotá sa mi v kuchyni. Dúfam, že si tu každý z vás niečo nájde a naše články vám budú iba prínosom 🙂

Veronika


Ahojte, moje meno je Veronika. A tiež som členkou LovinLivin tímu. Rada trávim čas so svojimi priateľmi niekde v prírode a tiež spoznávam krásne miesta Slovenska. Ako takmer každé 18 ročné dievča milujem módu, hudbu, make-up, self-care, cvičenie, zvieratká, kvety, varenie a tiež si rada pozriem kvalitný film alebo zaujímavý seriál. Žijem si celkom (ne)obyčajný študentský život, ktorý je plný prekvapení. Mojimi článkami sa vám budem snažiť priblížiť sféry života, ktoré ma zaujímajú a verím, že každý z vás si nájde niečo, čo strhne vašu pozornosť. Časom si povieme tipy na jednoduché a rýchle jedlá, aká dekoratívna kozmetika za dostupné ceny stojí za to či rôzne tipy a rady ako „vypnúť“ a nechať oddýchnuť nielen telo ale aj hlavu. <3

Erika

Čauky, moje meno je Erika a aj ja som súčasťou tohto webu. Články odo mňa budú ovplyvnené mojimi najväčšími vášňami a hobby, preto sa budem venovať najmä seriálom a filmom, keďže mám veľmi v obľube chillovať v posteli pri Netflixe a to hlavne keď vonku prší a ja môžem nasávať túto atmosféru, rôznym receptom a tipom na nápoje či jedlo, keďže ma veľmi baví hlavne pečenie a pretváranie rôznych receptov. Som veľmi energetický typ človeka a preto milujem tráviť čas v prírode, v podobe turistík alebo prechádzok, kedy môžem zároveň aj premýšľať a urovnať si veci v hlave, takže aj v takejto forme sa Vám budem snažiť odovzdať nové informácie a tipy!

close

CHCETE VIAC?

Nenechajte si uniknúť novinky zo sveta, naše rady tipy a triky ako jednoducho a s úsmevom zvládať každodenný život a prihláste sa na odber noviniek!

Prihláste sa ľahko a jednoducho napísaním Vašej e-mailovej adresy do kolónky nižšie a už Vám zaručene nič neunikne.

Zásady ochrany osobných údajov