Najsledovanejšie novinky zo sveta seriálov v roku 2021

V dnešnej dobe veľa z nás trávi väčšinu svojho dňa v pohodlí domova. Práca či škola z domu každému z nás určite niečo hovorí, avšak po dlhom sedení nad knihami či povinnosťami by sme vôbec nemali zabúdať na oddych. Čo tak pozrieť si s partnerom či kamarátmi po večeroch kvalitný seriál spolu s chutným jedlom a pohárom vína? To si každý z náš vie veľmi dobre predstaviť.

Ponúkame vám výber TOP seriálov za rok 2021.

1. SQUID GAME – Juhokórejská seriálová a filmová tvorba opäť raz valcuje internet. Momentálne najsledovanejší seriál na Netflixe zožal obrovský úspech medzi všetkými vekovými kategóriami a obrovské množstvo ľudí posadol fenomén Dalgona Candy, tzv. fenomén vyrezávania sladkostí. Tento seriál je často označovaný ako slovenská hra „lyžičky, vidličky, nože“, veď skúste a posúďte sami, aký bude váš pocit z tohto aktuálne najpopulárnejšieho seriálu na celom svete.   

 

 

 

 

 

 

 

2. LUPIN – Seriál z dielne Francúzska sa stal hitom ešte na začiatku roku 2021, keď v januári uzrel svetlo sveta. Veľkú slávu dosiahol najmä kvôli jedinečnému obsadeniu. Hlavnú úlohu si zahral talentovaný Omar Sy, ktorý zahviezdil už vo viacerých kvalitných seriáloch či filmoch. Komplikovaný ale perfektný dej získava divákov po celom svete, taktiež nesmie chýbať emotívne pozadie a nový obľúbený seriál je na svete.

Piata časť 1. série zostala veľmi otvorená, avšak od leta roku 2021 si mohli fanúšikovia seriálu vychutnať ďalších 5 prepracovaných častí, súčasťou ktorých bol kvalitne prepracovaný dej príbehu.

3. NIGHT STALKER – americký kriminálny seriál so štruktúrou dokumentu o jednom z najslávnejších sériových vrahov a sexuálnych deviantov v histórii USA. Hlavná postava bola problémom v 80. rokoch minulého storočia, počas ktorých svoje obete znásilňovala a brutálne vraždila. Napínavý štvordielny americký seriál budú určite všetci obľúbenci kvalitných kriminálok sledovať so zatajeným dychom.

Ricardo „Richard“ Muňoz Ramirez bol americký sériový vrah, násilník a zlodej, ktorý zomrel, zatiaľ čo čakal na popravu v cele smrti. Zabil 14 ľudí, z toho 11 znásilnil, ďalších 5 sa snažil zabiť a vylúpil – domov.

4. FIREFLY LANE – Nová „oddychovka“ od Netflixu poteší všetkých milovníkov filmov na relaxovanie. Uvariť čaj, prikryť sa perinou a v kľude sledovať. Taká istá je aj seriálová novinka zo začiatku roka 2021. Hlavné hrdinky a zároveň kamarátky na život a na smrť – Tully & Kate riešia rôzne problémy života, teraz je však ich priateľstvo v ohrození, zvládnu aj to? Milý seriál na odreagovanie má 10 epizód, ktoré si už teraz môžete vychutnať na Netflixe.

Životy hlavných hrdiniek sledujeme striedavo počas troch desaťročí. V každom období života sa vyrovnávali s bolesťami, snami a túžbami, no jedna druhej stáli vždy po boku.

Odporúčané články

Pridaj komentár