Na aké seriálové prekvapenia sa v roku 2022 môžeme tešiť na Netflixe?

  1. OZARK (Season 4)

Premiéra: 21. január

Výborný kriminálny seriál, ktorý sa vracia už so svojou štvrtou sériou. Hlavnou témou seriálu je pranie špinavých peňazí a drogový kartel.

Okrem výborného príbehu, ponúka seriál aj viac ako slušné herecké výkony v podobe dvojice hlavných hercov Jasona Batemana a Laury Linney. Ak ste rovnako ako ja fanúšikom seriálu Breaking Bad, určite dajte šancu aj tomuto seriálu a verím, že budete unesení ako som bola aj ja.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=SB3xj2BKgHs

2. STRANGER THINGS ( Season 4)

Premiéra: nie je určený presný dátum – leto 2022

Stranger Things premiérovalo prvou sériou v roku 2016 a získalo si milióny fanúšikov po celom svete, desiatky seriálových ocenení a stal sa novodobým kultom. Minuloročná správa, že štvrtú a zároveň poslednú sériu uvidíme až v roku 2022 sklamala nejedného verného fanúšika. Ale konečne nastal čas, kedy sa spoločne môžeme tešiť na teplé letné dni kedy si s colou v ruke budeme vychutnávať záverečnú sériu.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Z1ZQMpp4BdU

Did Stranger Things' Popularity Hurt The Show? | Screen Rant

3. THE CROWN ( Season 5)

Premiéra: presný dátum nie je určený- november 2022

Tento rok sa vráti už vo svojej piatej sérii. Najprv sa hovorilo, že už bude finálnou, Netflix však neskôr tieto tvrdenia vyvrátil, za čo sme my, veľkí fanúšikovia samozrejme veľmi vďační. Niet sa čomu čudovať, stále si drží svoju vysokú úroveň obľúbenosti v seriálovom svete. Premiéra 5. série je očakávaná až pred koncom roka niekedy v novembri.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=3lgYHGV0OCI

The Crown Season 5 | First Look - YouTube

4. BRIDGERTON (Season 2)

Premiéra: 25. marec

Seriál Bridgerton si počas minuloročných vianočných sviatkov získal srdcia mnohých. Na druhú sériu sa tešia ľudia po celom svete.

Netflix nám pomaly ale isto odhalil, ako bude vyzerať druhá séria obľúbeného seriálu Bridgerton. Herci Jonathan Bailey a nováčik Simone Ashley budú hrať ústredné postavy druhej série. 

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=YX7j0TjkxPE

Bridgerton Season 2 Release Window, Cast, Plot, and Everything We Know

Odporúčané články

Pridaj komentár