Haló dámy a páni! Tiež vás trápi otázka ako zažiariť pri vianočnom stromčeku ? My vám poradíme!


NÁPADY NA OUTFITY – ŽENY

  1.Červená farba rôznych odtieňov rozhodne na Vianoce nesmie chýbať, rovnako tak ani v našich šatníkoch. Šaty krásnej tmavej vínovej farby, kombinovateľné s výraznými náušnicami sú určite vhodným outfitom k štedrovečernému stolu, v ktorom sa budete po celý večer cítiť ako bohyňa 

2. Čierna nikdy nevyšla a ani nevyjde z módy, kvôli jej elegantnosti a perfektnosti. Niektorí ľudia zvyknú tvrdiť, že čierna farba je smutná, avšak opak je pravdou. Stačí nájsť tie pravé čierne šaty, ktoré doladíme krásnym účesom a jemnými lodičkami a vznikne nám tak jednoduchá a krásna kombinácia, že zahniezdite nielen na Vianoce ale aj na hocijakej inej udalosti.                                                                                                                 

3.  Zimne „kárované“ sukne sú aktuálne veľmi obľúbeným kúskom v šatníkoch žien. Nezabúda sa na ne aj v predvianočnom období, pretože sa dajú krásne a jednoducho kombinovať. Rolák, svetrík, tielko či obyčajné tričko k nim perfektné sadne. Stačí len otvoriť skriňu a dych-berúce kombinácie sú na svete. 

     


NÁPADY NA OUTFITY – MUŽI

1.  Čierna farba a muži ide určite dokopy, stačí zvoliť vhodné doplnky, ako napríklad šál k elegantnejším kúskom či športovú šiltovku ktorá dotvorí elegantno-športový efekt, na koniec doplniť tenisky či teplejšiu obuv a outfit na chladnejšie dni je hotový. 

   

2. Na zemité farby by sa určite tento rok nemalo zabúdať. Hnedé či sivé nohavice sú spolu s bielym svetrom alebo jednoduchou košeľou určite vhodnou voľbou k vianočnému stolu. Ak by ste vyrazili von, vytiahnite hnedý kabát či bundu a s veľkou pravdepodobnosťou vám nebude zima ale hlavne zažiarite medzi ostatnými.

      

3. Kárované veci nefigurujú len v ženskom šatníku, ale obľubujú ich aj muži s vkusom. Sú ľahko kombinovateľné a pohodlné a navyše veľmi nadčasové, takže sú ďalšou z mnoho možností, ako sa obliecť v chladnejšom období. V prípade, že takýto kúsok doma ešte nemáte, stačí skočiť do najbližšieho obchodného domu, kde ich s určitosťou zoženiete v mnohých farbách a veľkostných prevedeniach.

    

Odporúčané články

Pridaj komentár