Aktuálne jesenné trendy a tipy na outfity

S príchodom jesene budú naše ramená výraznejšie, pás užší, sukne dlhšie, saká väčšie, látky transparentnejšie a kostými oveľa farebnejšie. Jesennej sezóne navyše opäť vládnu pletené látky, ktoré sú všade. Inšpirujte sa jesennými módnymi trendmi z prehliadkových mól, ktoré môžete nosiť kdekoľvek a kedykoľvek.

Čím dlhšie, tým lepšie!

S jeseňou prichádza chladnejšie počasie a s chladnejším počasím tiež dlhšie oblečenie. Kým sa jar niesla v mene krátkych sukní a kabátov, tohtoročná jeseň bude presný opak. Dĺžky sukní a kabátov klesajú až po zem. S maxi kabátom očaríte každého okoloidúceho.

Korzety, korzety a ešte raz korzety

Nie je nič krajšie ako žena, ktorá ma zvýraznený pás. Odpoveďou na úzky pás sú korzety. Korzety mali veľký vplyv na prehliadkových mólach jesenných kolekcií, čo sa odzrkadlilo aj v najnovších trendoch. Základom tohto jesenného trendu je zvýrazniť pás a navrátiť móde siluetu presýpacích hodín.

https://sk.pinterest.com/pin/852939616940658624/

Pleteniny

Klasické a známe pletené kúsky z vlny by si túto jeseň mali nájsť miesto v šatníku každej z nás. Skúste siahnuť po vlnenom svetri, kabáte či pančuškách.

https://sk.pinterest.com/pin/15833036181094302/

Farebné kostýmy

Tohtoročným jesenným trendom sa určite nevyhnú ani farebné kostýmy. Čím výraznejšia farba tým lepšie! Jeseň 2022 sa nesie aj v biznis štýle. Tento look vytvoríte jednoducho pomocou saka a nohavíc. Žiarivé farby sú trendy a ak potrebujete do práce vhodný kostým, odporúčame farby ako fuchsiová alebo žltá.

https://sk.pinterest.com/pin/437904763738134084/

Transparentné látky

Transparentnosť je opäť trendy. Prejavuje sa rôznorodosťou priesvitných, priehľadných a priliehavých látok. Tento trend je založený na jemnom nevulgárnom odhaľovaní ženského tela aj v jesennom období.

Karamelová, nude a béžová? Určite áno

Aj keď výrazne farby hrajú stále dôležitú rolu túto jeseň a majú svoje miesto  vo vašom šatníku, nezabúdajte na upokojujúce neutrálne odtiene. Jasné farby nám robia radosť, ale na chladnejšie mesiace, ktoré nás čakajú, pridajte aj niekoľko odtieňov inšpirovaných karamelom. Outfity s použitím nude odtieňov sa veľmi ľahko dokážu doladiť aj výraznejšími doplnkami či kúskami. Ak nude odtiene vhodne zladíme vznikne nám krásny, jednoduchý, trendy jesenný outfit.

https://sk.pinterest.com/pin/328199891608883631/

Odporúčané články

Pridaj komentár